בעל עניין
21 רכישות בע.י. נופר אנרג'י בע"מ, בהיקף ₪219.6M — נופר מ"ר.
| תאריך | סכום | מהחברה | גידול באחזקה | ציון | מקור |
|---|---|---|---|---|---|
| 06/07/2026 | ₪19,849,860 | 18.94% | +1.1% | 4.5 | דיווח ↗ |
| 03/07/2026 | ₪14,997,247 | 18.73% | +0.88% | 3.6 | דיווח ↗ |
| 02/07/2026 | ₪38,204,763 | 18.57% | +2.4% | 4.5 | דיווח ↗ |
| 01/07/2026 | ₪49,926,602 | 18.13% | +3.3% | 4.5 | דיווח ↗ |
| 20/02/2026 | ₪1,995,120 | 24.66% | +0.13% | 2.5 | דיווח ↗ |
| 19/02/2026 | ₪2,994,816 | 24.63% | +0.19% | 2.8 | דיווח ↗ |
| 17/02/2026 | ₪6,948,800 | 24.58% | +0.43% | 3.3 | דיווח ↗ |
| 12/02/2026 | ₪1,461,948 | 24.48% | +0.09% | 2.3 | דיווח ↗ |
| 09/02/2026 | ₪1,988,612 | 24.45% | +0.13% | 2.5 | דיווח ↗ |
| 06/02/2026 | ₪1,969,200 | 24.42% | +0.13% | 2.5 | דיווח ↗ |
| 04/02/2026 | ₪5,955,451 | 24.34% | +0.39% | 3.2 | דיווח ↗ |
| 03/02/2026 | ₪13,974,810 | 24.25% | +0.95% | 3.8 | דיווח ↗ |
| 02/02/2026 | ₪9,864,256 | 24.03% | +0.69% | 3.6 | דיווח ↗ |
| 30/01/2026 | ₪13,043,499 | 23.86% | +0.93% | 3.8 | דיווח ↗ |
| 09/01/2026 | ₪1,994,180 | 25.57% | +0.14% | 2.6 | דיווח ↗ |
| 08/01/2026 | ₪1,498,123 | 24.69% | +0.11% | 2.4 | דיווח ↗ |
| 06/01/2026 | ₪2,951,448 | 25.50% | +0.23% | 2.9 | דיווח ↗ |
| 05/01/2026 | ₪5,006,510 | 25.44% | +0.41% | 3.3 | דיווח ↗ |
| 31/12/2025 | ₪17,045,910 | 25.23% | +1.6% | 4.5 | דיווח ↗ |
| 31/12/2025 | ₪4,974,785 | 25.34% | +0.43% | 3.3 | דיווח ↗ |
| 06/01/2025 | ₪2,951,448 | 25.50% | +0.23% | 2.9 | דיווח ↗ |
מוצגות כל 21 הרכישות שנאספו עבור הדף הזה. הנתונים מתוך דיווחי מגנ״א, ומתעדכנים אוטומטית. אין באמור ייעוץ השקעות.